Automobilio draudimas

pagal | spalio 23, 2019

Neseniai įsigijote transporto priemonę ir apsidraudėte privalomuoju civiliniu draudimu? Jei taip, turbūt svarstote ar jums būtų reikalingas ir Kasko automobilio draudimas? Kaip bebūtų, jei jūsų automobilis yra pakankamai naujas ir techniškai tvarkingas, minėtas automobilio draudimas yra labai naudingas. Be abejo, kai kurie žmonės, kurie transporto priemones eksploatuoja jau kurį laiką, teigia, kad tai tikrai nėra būtina, kadangi jie dar niekuomet nebuvo patekę į autoįvykį. Tačiau niekuomet negalime žinoti, kas mūsų laukia rytoj. Net jei jūs atsakingai žvelgiate į vairavimą, jūs negalite atsakyti už kitus eismo dalyvius. Jūs niekuomet negalite numatyti, kaip pasielgs kiti eismo dalyviai ir kaip jų priimti sprendimai įtakos patį eismą.

Neretai pasitaiko atvejų, kai žmonės neapsidraudę Kasko draudimu vien todėl, kad norėjo išvengti didesnių papildomų išlaidų, patenka į autoįvykį, kurio metu yra nustatoma jų kaltė. Tokiais atvejais jiems tenka gerokai paploninti savo piniginę, kadangi remonto išlaidas tenka padengti patiems. Tai yra labai sudėtingos ir finansiškai skausmingos situacijos, todėl jei jūs norite tokių sunkumų ir nepatogumų išvengti, visuomet vertėtų pagalvoti apie savo automobilio draudimą. Kaip bebūtų, jei pirmas jums pateiktas automobilio draudimo pasiūlymas atrodo pernelyg brangus, nepulkite juo pasinaudoti. Šiuolaikinėje rinkoje yra labai daug draudimo bendrovių, kurios jums gali pasiūlyti Kasko draudimą, todėl jei jūs pasinaudosite internetu, jums turėtų būti kur kas lengviau surasti kainos atžvilgiu palankų automobilio draudimo pasiūlymą.

Jei norite, kad tai jums padaryti būtų kur kas lengviau ir jums nereikėtų atskirai kreiptis į kiekvieną draudimo bendrovę, galite pasinaudoti portalais, kuriuose vos kelių mygtukų paspaudimu galima gauti pasiūlymus iš daugybė skirtingų automobilių draudimo bendrovių. Be to, jūs visuomet galite kreiptis ir į draudimo brokerius, kurie parinktų jums patį palankiausią ir pigiausią jūsų automobilio draudimo pasiūlymą. Taigi, kaip jau supratote, jei jūs nuspręsite Kasko draudimu apdrausti savo įsigytą naują transporto priemonę, turėtumėte skirti šiek tiek daugiau savo laiko ir įvertinti dabartinėje rinkoje taikomus draudimo pasiūlymus. Tai padėtų jums kur kas daugiau sutaupyti.