Automobilio nuoma Europoje yra iššūkis

pagal | gruodžio 29, 2021

Kaip taisyklė, automobilių nuoma Europoje yra su baziniu susidūrimo žalos draudimu (CDW), tačiau tai tikrai nėra draudimas ir padengia tik automobilio žalą iki 1000-3000 eurų. Automobiliu nuoma klaipedoje turi daug panašių išukių kaip ir daugelis kitu Europos mietų ir tai šiandiena aptarsime.

Nuomojamus automobilius visada rezervuojame su Visa kortele, nes ji suteikia draudimą nuo susidūrimo, todėl automobilio nuomos kompanijai nemokame papildomo draudimo. Daugumoje Europos šalių taikomas papildomas vienos krypties automobilių nuomos mokestis, kuris įvairiose įmonėse gali skirtis. 

Daugumoje Europos šalių ir daugumoje automobilių nuomos kompanijų automobilį galite pasiimti viename mieste ir grąžinti į kitą miestą be papildomų mokesčių. Nuo šiol automobilius Vakarų Europoje galite išsinuomoti iš kaimyninių šalių, tokių kaip Čekija, Kroatija, Vengrija, Lenkija, Slovakija, Slovėnija, kompanijų be papildomų mokesčių. Jei planuojate išsinuomoti automobilį Vakaruose ir važinėti po Rytų Europą, užsakymo metu patvirtinkite automobilių nuomos įmonę.

Daugelis automobilių nuomos kompanijų neišsinuomoja jaunesniems nei 21 metų asmenims, priklausomai nuo šalies, iš kurios atvykstate. Tačiau daugelis įmonių taip pat leidžia išsinuomoti automobilį, jei jums yra 18 metų, jei mokate papildomą jauno vairuotojo mokestį.

Šie mokesčiai dar brangesni, jei norite automobilį palikti kitoje šalyje, o tai gali papildyti kainą keliais šimtais eurų. Jei automobilį atsiimsite oro uoste ar traukinių stotyje, Austrijoje, Vokietijoje, Italijoje ir Nyderlanduose mokėsite 17–23,5% daugiau arba Prancūzijoje už nuomą – 50 USD, Belgijoje – 75 USD. Išsinuomojus automobilį oro uoste ar geležinkelio stotyje, atsiranda papildomų išlaidų. Žinoma, gali būti patogu išsinuomoti automobilį oro uoste ar traukinių stotyje, tačiau dažniausiai tai kainuoja papildomai – nuo ​​25 iki 100 eurų, priklausomai nuo šalies. Nors pasiimdami automobilį aukščiausios kokybės stotyje mokate papildomai, galite jį išsinuomoti pigesnėje vietoje miesto centre ir be papildomų mokesčių grąžinti automobilį į geresnę vietą.

Tarptautiniai tarifai Kai kurios automobilių nuomos įmonės imasi papildomų mokesčių už automobilio vairavimą tam tikrose šalyse. Daugelyje istorinių Europos miestų yra zonų, kuriose turistai negali važiuoti išsinuomotais automobiliais. Jie turi didesnį transporto priemonės tūrį, todėl mažiau tikėtina, kad įstrigsite laukdami transporto priemonės arba pasiliksite transporto priemonių klasėje, kurios neužsakėte (kaip parodyta aukščiau esančiame paveikslėlyje).

Per daugelį metų Europoje išsinuomojome daug automobilių ir savarankiškai keliavome keliose Europos šalyse. Keliaujant po Europą automobiliai suteikia didelę laisvę ir patogumą. Tačiau noriu pasakyti, kad iš visų susisiekimo madų Europoje vairuoti išsinuomotą automobilį gali būti sunkiausia.

Nepaisant šių problemų, norint apžiūrėti Europą verta turėti savo automobilį. Jei nuspręsite išsinuomoti automobilį Europoje, apsilankykite arba paskambinkite į vietinę automobilių nuomos įmonę arba užsisakykite per kelionių agentūrą. Sudarius maršrutą, beveik visada protingiau už automobilio nuomą mokėti užsakymo metu, o ne prie agento kasos Europoje. Jei užsisakote internetu, daugeliu atvejų gausite mažiausią kainą.

Automobilis su pigesniu baziniu tarifu gali sunaudoti daugiau degalų nei šiek tiek brangesnis. Priklausomai nuo tiekėjo, automobiliai su automatine pavarų dėže gali kainuoti du kartus (retais atvejais) nei jų mechaninė pavarų dėžė. Tikėkitės tam tikrų skirtumų tarp jūsų įprasto amerikietiško nuomojamo automobilio ir to, kurį greičiausiai gausite Europoje, kur vidutinės klasės automobiliuose yra mažiau keleivių vietos, daug vietos bagažinėje yra negirdėta, o mechaninė pavarų dėžė yra įprasta.

Konkurencingos didžiųjų automobilių gamintojų siūlomos nuolaidos visada yra prieinamos, o papildomos naudos, tokios kaip nemokami papildomi vairuotojai ir nuolaidos jauniems vairuotojams, leidžia dar daugiau sutaupyti automobilių nuomos punkte. „Car Rental Europe“ randa vietines ir tarptautines automobilių nuomos įmones, kurios padės rasti puikių pasiūlymų. Europos automobilių nuomos # 1 įmonės pasirinkimas Pagrindinės automobilių nuomos įmonės Europoje yra Avis, Hertz, Budget, Europcar ir Sixt. Žinoma, jei namuose turite mėgstamą automobilių nuomos įmonę, galite apsvarstyti galimybę naudoti tą pačią įmonę Europoje.

Tiesą sakant, jei kaina yra tokia didelė, sako Simone Bonini iš „Tuscany by Car“, nedidelės automobilių nuomos įmonės, įsikūrusios Florencijoje, tai gali reikšti, kad įmonė iš tikrųjų neturi automobilio, bet nori išvykti. ir susirask, jei kaina tinkama.

Bet jei einate į didelę įmonę, imamas mokestis ne tik už įbrėžimą, bet ir už keturias prastovos dienas. Jei automobiliui kas nors nutiks, teks mokėti papildomus mokesčius.

Jei keliaujate su biudžetu, automobilio nuoma išnaudos jūsų atsargas agresyviau nei „Cookie Monster“, persirengęs sveikatos ir saugos pareigūnu „Oreo“ platinimo sandėlyje. Jei manėte, kad prekių išpirkimo ir didelių kainų problema apsiriboja JAV automobilių nuomos rinka, pagalvokite dar kartą.

Avis automobilių nuomos agentūra mano vietovėje, pietvakarių Vokietijoje, praėjusį mėnesį padvigubino savaitės nuomos kainą, bet aš džiaugiausi sumokėjęs 400 eurų, palyginti su tuo, ką mačiau kitur. Kai buvau rašęs Šioje mažoje dalyje patikrinau automobilio nuomos į vieną pusę per Avis kainą iš Amsterdamo (Nyderlandai) į Veroną (Italija) (nuomos laikotarpis buvo 2 savaitės). Europietiški automobiliai nuomojami 24 valandoms, todėl atidžiai rinkitės paėmimo ir grąžinimo laiką: pirmą dieną pasiėmę automobilį 10:00, o grąžinę paskutinę dieną vidurdienį, turėsite sumokėti. visos dienos nuoma tik tas dvi valandas.

Nepriklausomai nuo to, kam nuomojatės, būtinai saugokite visus dokumentus (įskaitant kontrolinį sąrašą, kurį įmonė naudoja transporto priemonės būklei tikrinti pristačius) keletą mėnesių po nuomos laikotarpio, jei kiltų ginčų dėl sąskaitų. Tenka pasiteirauti ir pasitikslinti, ar nuomos sutartis leidžia išvežti automobilį iš šalies į kitas ES šalis. Nors automobilių nuomos įmonės visada siūlo jums savo draudimą, visada galite patikrinti, ar jūsų kredito kortelė arba esamas automobilio draudimo paslaugų teikėjas automatiškai ką nors padengia.

Gali būti, kad šiose šalyse nereikės parodyti IDP, kai atsiimsite automobilį, tačiau geriausia bet kuriuo atveju paruošti kopiją. Jei jūsų vairuotojo pažymėjimas parašytas ne lotyniškomis raidėmis, paprastai prieš išsinuomodami automobilį Europoje turite pateikti prašymą ir gauti IDP. Nors kartais galite rasti nuomos kompaniją, kuri turi automobilį, galintį grįžti į kitą šalį, geriau nepirkti bilieto į dvi šalis ir į vieną oro uostą bei iš jo.

Plačiau: automobiliusupirkimaslt.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *