Automobilio patikra pagal VIN

pagal | spalio 18, 2021

Tikriausiai ne paslaptis, jog visi perkame naudotus automobilius , o ne naujus. Tai yra , nes jie yra per brangūs, arba dėl kitų priežasčių. Bėda, kad nusipirkti naudotą automobilį yra labai sunku šiais laikais. Ar esate kažkada girdėję apie puikią paslaugą – VIN patikra? Su šia paslauga jūs išvengsite nusipirkti blogo automobilio. Taip pat ji atskleis plačią išsamią informaciją apie jūsų norimą transporto priemonę. Paslauga yra labai populiari, kadangi šiais laikais atsiranda vis daugiau apgaulingų pardavėjų. Su ataskaita jums bus taip pat lengviau nusiderėti kainą. Automobilio patikra pagal VIN leis jums pasitikrinti automobilį ir iš namų.

Kas yra automobilio patikra pagal VIN?

Puiki paslauga, visiems perkantiems naudotą transporto priemonę ir norintiems gauti apie tai išsamią informaciją. Informacijos duomenų bazėje atnaujinamos nuolatos, bei renkama informacija. Sistemoje renkami duomenys iš skelbimų, techninių apžiūrų, draudimo kompanijų, iš naujų automobilių tiesiogiai gaunama, oficialių servizų. Kuomet įsigysite ataskaitą, su svarbia informacija išvengsite nusipirkti vogto ar blogo automobilio. Reikia nepamiršti, kad ir esami savininkai negali žinoti praeities, todėl galėsite sužinoti daugiau, nei jis pats žino. Ataskaitoje jums bus pateikiami tokie duomenys kaip:

  • Automobilio tikra rida – visuomet renkama informacija apie automobilius bei kitas transporto priemones. Iš kai kurių automobilių, ji gauna tiesiogiai. Jei automobiliui buvo sukta rida, jūs pamatysite tai ataskaitoje. Kuriais metais ji buvo atsukta, ir nuo kokios iki kokios ridos. Nepamirškite ir to faktoriaus, kad ji galėjo būti sukta daugiau nei vieną kartą.
  • Automobilio savininkų kitimai – svarbus privalymas, kuriame žinosite kiek savininkų turėjo automobilis. Bus parodyta kada jis buvo registruojamas ir kurioje šalyje. Taip sužinosite per kokias šalis ji buvo registruojama.
  • Automobilio patirtos avarijos – vienas iš svarbiausių dalykų. Niekas iš mūsų nenori įsigyti automobilio kuris yra sukrautas iš kelių. Kadangi tai gali sukelti pavojų mūsų gyvybėms ar saugumui. Jums bus parodytos avarijų informacijos jei jose dalyvavo, kokios dalys nukentėjo ir kokia suma buvo įvertinta žala.

Ši ataskaita yra mokama, tačiau gali suteikti vertės, kur kas daugiau nei ji kainuoja.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *