5 svarbiausios priežastys, kodėl sandėlių valdymo sistema yra svarbi

pagal | rugpjūčio 10, 2021
sandėlio valdymo sistema

Ar abejojate savo inventoriaus tikslumu? Ar susiduriate su besikeičiančiais tiekimo grandinės reikalavimais ir atitikties taisyklėmis? Sandėlio valdymo sistema (SVS) sprendžia šiuos bendruosius iššūkius ir sukuria realaus laiko sandėlio aplinką, kuria galite pasitikėti.

Toliau pateikiamos penkios priežastys, kodėl verta apsvarstyti sandėlio valdymo sistemos diegimą.

ERP integracija

Gera sandėlio valdymo sistema bus integruota į jūsų esamą ERP sistemą, todėl jums nereikės kartoti sistemų ar procedūrų. Augant jūsų verslo poreikiams, jūsų SVS sprendimas turėtų tobulėti, kad atitiktų jūsų poreikius.

Atsargų kontrolė ir valdymas

Sandėlių valdymo sistema pagerina atsargų valdymą, sumažindama atsargų lygį, pagerindama užsakymų vykdymą ir sutrumpindama užsakymų ciklo laiką.

Sukurtas kontroliuoti visą jūsų sandėlio veiklą, SVS leidžia jums sekti kiekvieną vienetą iki žemiausio detalumo lygio, kad pagerintumėte užsakymų vykdymą ir atsargų tikslumą.

Sandėlio valdymo sprendimas leidžia atsargų valdymą atlikti daug greičiau, lengviau ir efektyviau. Turėdama realiuoju laiku atnaujinamą informaciją, Sandėlių valdymo sistemos teikia greitus ir tikslius atsiliepimus, kad įmonės galėtų greičiau reaguoti į klientų poreikius.

Platintojai ir didmenininkai tiksliai žino, kas yra sandėlyje, kur jis yra ir kada jį visada reikia papildyti.

Klientų aptarnavimas ir stebėjimas

Jūsų sandėlis yra svarbi jūsų klientų pirkimo patirties dalis. Labai svarbu užtikrinti gerą klientų aptarnavimą, kad užsakytų produktų būtų sandėlyje ir klientai gautų tai, ką įsigijo. SVS pagerina skynimo tikslumą, todėl užsakymai yra teisingi pirmą kartą.

SVS taip pat palengvina automatizuotą siuntų organizavimą ir sekimą. Darbuotojų užduotys, siuntimo maršrutai yra lengvai valdomi ir stebimi. Ši sandėlio automatika, naujausia informacija ir stebėjimas realiuoju laiku lemia didesnį tikslumą ir laimingesnius klientus.

Įmonės produktyvumas

Jūsų sandėlis vaidina pagrindinį vaidmenį užtikrinant, kad jūsų įmonė pasiektų savo produktyvumo tikslus.

Sandėlio valdymo sistema padidina proceso efektyvumą, nuoseklumą ir kokybės kontrolę, padėdama maksimaliai greitai perkelti prekes per savo sandėlį, pagerindama kiekvieną įvykdymo proceso etapą.

Darbuotojai sugeba sugeneruoti daugiau darbo per trumpesnį laiką, nes tinkamu laiku turi būtent tai, ko jiems reikia.

Investicijų grąža

Tinkama sandėlio valdymo sistema gali pagerinti jūsų pardavimus ir padidinti pelną ne tik padėdama jums parduoti daugiau, bet ir greičiau bei tiksliau parduodant laimingesniems klientams.

Be to, jūsų esama darbo jėga gali pasirinkti ir gauti daugiau daiktų per trumpesnį laiką, su mažiau klaidų. Šis tikslumas sumažina klientų užklausas ir supaprastina klientų palaikymą.

Pabaigai
Šiandien įmonės susiduria su sudėtingomis tiekimo grandinės ir vyriausybės taisyklėmis, taip pat stengiasi patenkinti vartotojų poreikius ir išlikti konkurencingos.

SVS suteikia įmonėms reikalingus įrankius, kad būtų konkurencingi ir atitiktų taisykles. Tai pasiekiama registruojant ir stebint duomenis realiuoju laiku, gerinant verslo intelektą ir verslo procesus automatizuojančius sprendimus.

Straipsnis yra parengtas, vadovaujantis contourenterprise.lt informacija.