Kaip išpopuliarinti puslapį?

pagal | spalio 18, 2021

Tikriausiai turite savo asmeninį puslapį arba internetinę parduotuvę ir galvojate kodėl pas jus neateina žmonės? Galvojate kaip išpopuliarinti puslapį? Tai gali būti dėl daugybės priežasčių. Pati pagrindinė yra per maži SEO rodikliai. Asmenys  kurie dirba su SEO paslaugomis, tikriausiai žino kas yra – Straipsnių katalogas. Mūsų kataloguose jūs galite publikuoti savo norimą įrašą. Dažniausiai patalpinti straipsnį įmamas kelių eurų mokestis, taip pat turime ir nemokamų katalogų. Norėdami , kad lankytojai pradėtų eiti į jūsų puslapį, jums bus reikalinga išorinė optimizacija.

Kas yra straipsnių katalogai?

Tai labai panašus dalykas į skaitomus žurnalus, kuriuos perkame parduotuvėse. Tačiau šis žurnalas yra internetinėje formoje. Šiuose kataloguose galite rasti daugybė naudingos informacijos arba puikų paslaugų tiekėjų. Taip pat talpinami tik unikalūs ir niekur nepublikuoti straipsniai. Tai yra todėl, kad puslapio kokybė būtų užtikrinta, o talpintojai gauti didesnės SEO naudos. Žodis ,,SEO“ iš anglų kalbos išvertus reiškia optimizuota paieška sistemoje. Reikia nepamiršti, kad katalogai dažniausiai būna daugybės kategorijų, tačiau gali būti orientuoti tik į vieną. Automobilių straipsnių katalogas, tai tas pats katalogas, tik jame bus straipsniai susiję su automobiliais. Kai atliekate gerai išorinę optimizaciją, tuomet jūsų puslapis pakils paieškos sistemose.

Ar turėti gražų puslapį negana?

Šiuo metu internete yra virš milijono puslapių. Vien lietuvoje su .LT adresu yra registruota virš 200 tūkstančių. Todėl normalu, kad jūsų puslapiui yra konkurencija. Turėdami gražų puslapį, nereiškia , kad pas jus pradės eiti lankytojai. Kadangi jiems yra reikalinga SEO optimizacija. Todėl išvaizda nėra pagrindinis kriterijus puslapiui. Pastebėkite ir patys, kuomet mes ieškome kokios nors informacijos arba produkto, mes atidarome pačias pirmas nuorodas.

Ar svarbu parašyti gerą straispnį?

Visuomet reikia rašyti straipsnį pagal visus reikalavimus, jei norite gauti iš jo naudos. Straipsnis turi būti detaliai dėstomas, be gramatinių klaidų. Tuomet jis indeksuojamas kur kas greičiau, bei skaitytojams bus lengviau jį rasti paieškos sistemoje. Taip pat greičiau ir naudos gausite iš tokio straipsnio. Juk ir patiems maloniau skaityti gerą straipsnį.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *