Santuokos nutraukimas ir skyrybos per notarą

pagal | sausio 13, 2023

Prieš sudarydami susitarimą dėl gyvenimo skyrium arba kreipdamiesi dėl santuokos nutraukimo, pasirūpinkite, kad būtumėte tinkamai pasirengę. Nepaisant to, ar tai bus skyrybos per notara, ar ginčo tvarka teismo keliu, turite imtis visų įmanomų priemonių, kad visas jūsų laukiantis skyrybų procesas būtų sklandesnis.

Išbandykite porų konsultacijas

Išsiaiškinkite, ar galite ką nors padaryti, kad santykiai būtų geresni. Neturite ko prarasti ir net jei tai nepavyks, galėsite bent jau skirtis žinodami, kad padarėte viską, ką galėjote, kad išsaugotumėte santuoką. Tai taip pat gali padėti jūsų partneriui pripažinti, kad santykiai baigėsi, jei jūs esate tas, kuris inicijuoja išsiskyrimą.

Bendraukite

Stenkitės viską išsikalbėti – jausmus, rūpesčius, siekius. Jei sugebėsite kalbėtis ir iš tikrųjų išklausyti vienas kitą, galite pabandyti išsaugoti teigiamus santykius, net jei ir neliks romantiškų santykių vienas su kitu.

Saugokite savo vaikus

Jei turite vaikų, pasirūpinkite, kad jie niekada nematytų ir negirdėtų, kaip ginčijatės ar blogai atsiliepiate vienas apie kitą. Jūs abu, kaip jų tėvai, turite pasirūpinti, kad jie žinotų, jog jų santykiai su jumis abiem bus išsaugoti ir apsaugoti, nepaisant jūsų santuokos pabaigos.

Iš anksto kreipkitės teisinės pagalbos

Įsitikinkite, kad suprantate, kokias pretenzijas jūs ir jūsų partneris turite vienas kitam skyrybų atveju. Taip galėsite įsitikinti, kad tai, dėl ko sutinkate ir (arba) ką aptariate su savo partneriu, apima visus klausimus, kuriuos turėtų apimti, ir kad nesutinkate su kažkuo, kas neatitinka jūsų interesų ir dėl ko vėliau galite gailėtis.

Aptarkite skyrybas

Pasikalbėkite apie tai, kas ir kada pradės skyrybų procesą. Taip išvengsite nemalonių netikėtumų ir turėsite geriausią galimybę kartu spręsti skyrybų klausimą.

Tarpininkavimas

Jei bendrauti tarpusavyje sunku, kreipkitės pagalbos į žmogų, nesusijusį su santykiais.  Apmokyti tarpininkai gali padėti jums abiem suprasti vienas kito pozicijas ir vadovauti deryboms, kurios turi vykti, kartu išlaikant jus proceso centre.

Apsvarstykite visas alternatyvas

Jei tarpininkavimas jums netinka, kodėl gi nepabandžius surengti susitikimo, kuriame dalyvautų jūsų partneris ir abu jūsų advokatai. Tai padės jus tvirtai įtraukti į procesą, bet kartu užtikrins, kad derybų metu jums bus teikiama parama ir patarimai. Šį metodą gali taikyti tiek bendradarbiaujantys, tiek nebendradarbiaujantys šeimos advokatai.

Gaukite paramą

Išsiskyrimas su partneriu yra sunkus ir dažnai prilyginamas netekčiai. Nesusidurkite su tuo vieni – pasikalbėkite su draugais ir šeimos nariais, kurie gali padėti jums išgyventi emocijas ir kurie gali padėti jus nuraminti, jei jaučiate nerimą ar įtampą. Apsvarstykite galimybę kreiptis į psichologą, jei nesijaučiate galintis kalbėtis su artimaisiais tokiais asmeniniais klausimais arba jei jums reikia daugiau pagalbos, nei gaunate.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *