Kokybiškiausia fasadų šiltinimo sistema

pagal | rugpjūčio 2, 2021
neoporas kaina

Fasado apšiltinimas – vienas iš svarbiausių statybos darbų įrengiant naują namą. Juk kiekvienas iš mūsų nori turėti kuriuose yra pakankamai šilta žiemą, na o kartu niekam nesinori ir mokėti didžiulių sąskaitų siekiant apšildyti namus.

Vis dėl to toks darbas reikalauja specifinių žinių, kad atlikti jį tinkamai. Į tai įeinai ir medžiagos kurios bus naudojamos, kaip pavyzdžiui neoporas kaina, pats fasado tipas ir t.t.

Žodžiu, yra tikrai apie ką pakalbėti kuomet šnekame apie fasado šiltinimą. Šiame straipsnyje – apie tai kas yra pati kokybiškiausia sistema fasadui šiltinti ir kitus dalykus.

Visų pirmą, kokį fasado šiltinimo būdą rinktis?

Jeigu bent kiek domėjotės fasado apšiltinimu prieš tai, ko gero puikiai žinote jog yra dvi pagrindinės fasadų rūšys kurias galima įsirengti gyvenamuosiuose namuose – tinkuojami ir vėdinami.

Tačiau ką reikėtų rinktis? Paprastai tariant čia vieno atsakymo tikrai nebus. Pasak statybos ekspertų jūsų galutinis pasirinkimas priklausys nuo įvairių sąlygų ir aplinkybių, tačiau šioks toks pranašumas yra duodamas oro ventiliuojamui fasadui.

Nesvarbu kokio tipo fasadas bus pasirinktas, pats svarbiausias dalykas bus jį tinkamai įrengti. Tik tokiu būdu galima bus užtikrinti savo ilgalaikį funkcionalumą.

Nuo ko priklauso jūsų apšiltinimo kokybė?

Ekspertai išskiriai tikrai nemažai faktorių į kuriuos vertėtų atkreipti dėmesį norint užtikrinti savo fasado apšiltinimo kokybę.

  • Itin svarbu užtikrinti, jog jūsų klijuojamos izoliacinės plokštės yra dedamos be jokių tarpų ar plyšių tarpusavyje
  • Taip pat svarbu užtikrinti, jog nėra jokių “oro duobių” pačiama termoizoliaciniame sluoksnyje, na o jis pats, labai gerai priglustų prie sienos kurią jūs norite apšiltinti.
  • Svarbu atkreipti dėmesį ir į siūles. Šalia vienas kito einančių plokščių siūlės neturėtų sutapti, na o tas apts galvioja jeigu įrenginėjate dviejų sluoksnių šiluminę izoliaciją.
  • Galiausiai atkreipkite dėmesį ir į gamintojo instrukcijas. Itin svarbu naudoti tik tuos tvirtinimo elementus kuriuos jie yra nurodė, tam, kad užtikrinti darbų kokybę.

Kokį putplastį pasirinkti?

Kaip minėjome prieš tai, oro vėdinimą turintys fasadai yra šiek tiek geresnis variantas, kurį rekomenduoja rinktis statybos ekspertai. Pastarasis variantas yra sudarytas iš beveik 95 procentų oro masės, sutalpintos į nedideles kapsules.

Šios oro kapsulės kurios sudaro visą putplasčio pagrindą ir užtikrina pačios struktūros sandarumą. Į jas nepatenka nei vėjas, nei teršalai iš aplinkos bei, žinoma, drėgmė.

To rezultatas išsireiškia ir puikia putplasčio laidumo šilumai koeficiente kuris siekia apie 0,043 W/m.

Iš esmės polisterinio putplastis yra pats geriausias ir universaliausias variantas kuris turi labai gerą atsparumą, tačiau, žinoma, atlieka savo pagrindinę termoizoliacinę funkciją taip pat gerai.

Pabaigai

Straipsnyje trumpai pakalbėjome apie tai kas yra kokybiškiausia fasadų šiltinimo sistema. Natūralu, jog būtina atkreipti dėmesį į pačią produkto kokybę, tačiau kartu yra itin svarbu ir geri įrengimo darbai norint, jog apšiltinimas tarnautų ilgai.

Parengta pagal manostogas.lt informaciją.