Pagrindiniai skirtumai robotų siurblių nuo paprasto siurblio

pagal | rugsėjo 1, 2022
robotai siurbliai

Belaidžiai dulkių siurbliai dažnai naudojami kaip alternatyva robotams dulkių siurbliams. Jie taip pat yra patogūs, turi gerą baterijos veikimo laiką, o laido trūkumas žymiai pagreitina veikimo laiką.

Tačiau ginče dėl to, kuris geresnis – robotai siurbliai ar belaidžiai siurbliai, jie pralaimi. Šiuolaikiniams valymo robotams net nereikia dirbti su valdymo pultu. Įrenginys valdomas tiesiogiai per Wi-Fi, tereikia atsisiųsti reikiamą programą.

Iš išmaniojo telefono ekrano galima reguliuoti valymo grafiką ir tvarkaraštį, netgi galima valdyti robotą realiu laiku. Šiuo metu bute nebūtina būti. Net jei esate 100 kilometrų nuo namų, robotas efektyviai apdoros komandas.

Valymo efektyvumas

Daugelis klaidingai mano, kad robotų dulkių siurblių kokybė yra prastesnė, palyginti su tradiciniais modeliais. Tiesą sakant, taip nebuvo jau seniai. Dėl jutiklių ir daviklių buvimo robotai kur kas efektyviau valo patalpas, neatlikdami nereikalingų judesių, kaip tai daroma su tradiciniais dulkių siurbliais.

Jie dar kartą neprasiskverbs per švarų paviršių, o valymo metu klaidos tikimybė ir rizika praleisti valomo ploto segmentą praktiškai sumažėja iki nulio.

Robotai sunaudoja daug energijos. Dulkių siurblyje modulis su oro siurbliu dėl pailgo vamzdžio yra iki 3 metrų atstumu. Robotų atveju siurblys yra arti šepečių. Todėl robotų efektyvumas yra didesnis. Be to, daugelis robotų turi energiją taupančias technologijas. 

Papildomos parinktys

Kai kurie robotai gali padaryti tai, ko įprasti dulkių siurbliai visiškai nesugeba. Tai ypač pasakytina apie situacijas, kai namuose yra naminių gyvūnėlių, o tai reiškia, kad kilimų valymas tampa daug sudėtingesnis.

Šiuo atveju tam tikrą vaidmenį atlieka konkrečių dulkių siurblių modelių skirtumai. Turėtumėte pasirinkti modelį, kuris geriausiai atitinka jūsų poreikius.

Standartinis valymas atliekamas dideliu greičiu. Žemas – esant didelei taršai, o kruopštumas yra prioritetas prieš greitį.

Kita svarbi detalė, išskirianti robotus dulkių siurblius, yra taškinio valymo funkcija. Minėtas dulkių siurblys gali dirbti su atskiromis sritimis. Tai ypač naudinga šeimoms su vaikais. Pasitaiko, kad tam tikra žaidimų kambario zona reikalauja didesnio dėmesio. Jei tokio poreikio nėra, geras sprendimas būtų įsigyti paprastesnį automatinį dulkių siurblį.

Kaina

Robotų kaina yra jų silpnybė. Dėl belaidžių technologijų, jutiklių ir keitiklių jų kaina svyruoja nuo 500 iki 1000 USD. Paprasti dulkių siurbliai kainuoja 5-10 kartų pigiau.

Atsižvelgiant į tai, kad dulkių siurblys veikia pats, o savininko dalyvavimas sumažinamas iki nulio, didelė kaina išlyginama. Čia reikia aiškiai pasverti prioritetus.

Kas svarbiau: laikas, kuris pasenusių dulkių siurblių atveju bus sistemingai skiriamas valymui, arba lėšos, kurios išleidžiamos tik vieną kartą kokybiškam įrenginiui.

Matmenys

Mažiems butams net kompaktiškas dulkių siurblys yra problema. Robotų atveju tūrio problema išsprendžiama savaime. Automatinis dulkių siurblys yra šiek tiek didesnis nei grindų svarstyklės.

Tokiu būdu jis laimi prieš savo tradicinius kolegas, kurių matmenys yra įspūdingesni. Tais atvejais, kai svarbu dydis, laimi kompaktiški robotai. Šie dulkių siurbliai lengvai telpa po lova, neužimdami daug vietos.

Išvada

Tradiciniai dulkių siurbliai, palyginti su robotais, pralaimi pagal visus kriterijus, išskyrus kainą. Bet tai irgi laiko klausimas. Prieš keletą metų robotai buvo daug mažiau efektyvūs.

Šiandien jiems daug lengviau susidoroti su sudėtingomis užduotimis. Technologijos nestovi vietoje. Jei pasirenkate komfortą, tuomet tikrai turėtumėte teikti pirmenybę robotams.

Šaltinis: neatsvor.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *