Svarbiausi patarimai, kaip rasti tobulą sodybos žemę

pagal | rugsėjo 1, 2021
sodybos nuoma

Šiandien noriu su jumis pasidalinti keliais patarimais apie dalykus, į kuriuos reikėtų atsižvelgti perkant sodybą sau arba naudojant ją sodybos nuomos paslaugomis.

Tinkama kaina

Kaina yra pirmas dalykas, į kurį tikrai reikėtų atsižvelgti. Tačiau skolos yra tai, ko prisiėmus labai sunku atsikratyti.

Pirkdami žemę, visada pasidomėkite nuosavybės teise ar net laisva žeme parduodamomis ribomis (pvz., mūsų sodyboje). Paprastai tai yra geriausi pasiūlymai.

Svarbiausia atsiminti, kad sodybos tikslas yra paprastumas. Ir sunku gyventi paprastą gyvenimą, kai už nugaros nuolat turite sąskaitų surinkėjų.

Jūsų žemė negali būti „išdžiūvusi“

Turiu omenyje tai, kad jūsų žemė turi turėti vandens šaltinį. Be vandens jūs negalite turėti gyvulių, nieko negalite užauginti, o jei norėtumėte pagrindinių patogumų, jūs taip pat negalėsite jų turėti.

Taigi reikia patikrinti žemę, ar yra upelis, ar jis užsikabinęs prie miesto vandens, ar ant jo yra šulinys.

Jei taip nėra, turėsite atsižvelgti į vandens šaltinio pridėjimą prie turto kainos. Taigi turėsite visa tai žinoti, kad įsitikintumėte, jog nepersistengiate dėl pirkimo kainos.

Arba pagalvokite, ar net norite turto, kuriam turėsite sukurti vandens šaltinį.

Pasirinkite „High Road“

Pirkdami nekilnojamąjį turtą, turite atsižvelgti į prieigą prie kelio. Ar tai valstybės prižiūrimas kelias, ar privatus?

Kai snigs, kas bus atsakingas už kelio valymą?

Jei tai jūs, turėsite apsvarstyti, kokią įrangą turėsite nusipirkti, kad tinkamai išvalytumėte ir prižiūrėtumėte kelią. Iš asmeninės patirties leiskite man pasakyti, kad kelio priežiūra gali būti brangi.

„Zona“

Zonavimas yra tikrai svarbus dalykas, į kurį reikia atsižvelgti perkant sodybą. Ypač jei tai nebuvo sodyba prieš ją įsigyjant. Turtas turi būti žemės ūkio zonoje. Arba bent jau turite sugebėti laikyti mažus gyvulius.

Taip, kelių priežiūra kartais gali būti kančia. Tačiau geriausiai yra kai žemė yra zonuota, kad galėtumėte turėti smulkių gyvulių.

Palaikykite ryšį

Internetas šiais laikais yra labai svarbus. Net sodybininkams. Jums to reikia ten, kur gyvenate. Naudodamiesi internetu, tyrinėsite pasaulį. Arba galite būti panašus į mane ir panaudoti tai kaip priemonę užsidirbti sodyboje.

Taigi, kad ir kur planuojate pirkti žemę, norėsite įsitikinti, kad turite internetą ten, kur esate. Ir kad tai bus puiki jūsų norima interneto kokybė. Tai gali atrodyti beprotiška, tačiau mes nuo to labai priklausome, todėl norėsite įsitikinti, kad jis bus prieinamas visur.

Pabaigai
Taigi, straipsnyje išvardinti patarimai, kurie, tikiuosi, padės jums nusipirkti svajonių sodybą ir gauti daug naudos.

Norėčiau išgirsti to paties iš jūsų. Ar turite kitų patarimų ar idėjų, kurių turėtų ieškoti kolegos pirkdami sodybos žemę? Ar norėtumėte pasidalyti su mumis savo sodybos pirkimo patirtimi?

Straipsnis yra parengtas, vadovaujantis santuoka.lt informacija.