Asmens kredito istorija

pagal | rugsėjo 22, 2022

Dažnai žmonėms kyla klausimas, kur jie gali susižinoti savo kredito istoriją, ar jų vardų nėra neteisėtai paimtų paskolų ar kreditų, taip pat ar yra galbūt kažkokių pradelstų ar pamirštų įsiskolinimų. lv-bank.eu paruošė išsamų straipsnį.


Asmens kredito istorija – tai informacija apie žmogaus finansinius įsipareigojimus ir pradelstus mokėjimus. Ši informacija yra svarbi visiems, kam rūpi, kaip atrodo jų finansinė situacija valstybės registruose, kadangi visos skolos yra fiksuojamos ir registruojamos.

Asmens kredito istorija

Kur sužinoti savo kredito istorija?

Apie savo asmeninę finansinę situaciją ir kredito istoriją galite sužinoti interneto puslapyje manocreditinfo.lt, kurioje yra teikiama pilna informacija. Tereikia nemokamai užsiregistruoti, užpildyti prašomus registracijos laukelius ir jūs gausite priėjimą prie savo kredito istorijos, kurioje bus matyti visi esami įsiskolinimai ar pradelsimai. Informacija apie skolas ir kitus įsipareigojimus yra nuolat atnaujinama, kadangi šiam puslapiui informacijų apie asmenų finansinius santykius pastoviai ir nuolat praneša įvairios telekomunikacijų bendrovės, bankai, greitųjų kreditų įmonės, lizingo bendrovės ir kitos paslaugas ir produktus teikiančios bendrovės.

Rekomenduojame kiekvienam išlaikyti kuo geresnį ir teigiamą kredito istoriją, kadangi tokiu atveju į jus visai kitaip žiūri bankai, lizingo bendrovės, jei jums reikia paskolos ar kredito. Žmogus, turintis teigiamą kredito istorija, yra kur kas patikimesnis, nei žmogus, kurio kredito istorija yra neigiama, jis turi daug kabančių skolų.

Pvz., greitųjų kreditų ir paskolų internetu bendrovės būtinai patikrina žmogaus kredito istorija, ir tai yra vienas iš elementų, kuris įtakoja, ar piliečiui bus suteikti greitieji kreditai, ar bus suteiktas neigiamas atsakymas dėl prastos ar įtartinos kredito istorijos. Todėl sekti ir kartas nuo karto pasitikrinti esamą kredito istoriją yra tikrai naudingas dalykas, tuo labiau, jei planuojate artimiausiu metu imti paskolą ar greitąjį kreditą.

Bankai ir palūkanos

Kalbant apie bankus ir jų suteikiamas paskolas, tai dalis Lietuvos bankų suteikia kur kas geresnes paskolų palūkanas (tai reiškia, kad jos yra mažesnės) tiems klientams, kurie turi gerą kredito istoriją. Tai yra natūralu, bankai duoda didesnes palūkanas blogą kredito istoriją turintiems žmonėms, kad apsidraustų nuo galimo skolos grąžinimo delsimo ir vilkinimo.

Asmens kredito istorija yra geras būdas sužinoti, kokie šiuo metu yra finansiniai įsipareigojimai, todėl rekomenduojame pasitikrinti laikas nuo laiko esamą situaciją.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *