Kodėl dauguma renkasi elektroepiliaciją?

pagal | kovo 2, 2022
elektroepiliacija Kaune

Adatinė elektroepiliacija Kaune ar kitame mieste – tai aparatinis būdas visam laikui pašalinti nepageidaujamus veido ir kūno plaukus, naudojant įvairių tipų elektros srovę (maišymas, blyksnis, termolizė, elektrolizė). Elektrodas įkišamas per plauko folikulą.

Per elektrodą srovė patenka į plauko folikulą (folikulu). Prietaiso pagalba sukuriamas terminis ir (arba) cheminis destruktyvus poveikis plaukų augimo zonai. Po to plaukai negali būti atstatyti. Plaukai su pažeista svogūnėliu nedelsiant pašalinami pincetu.

Plaukų šalinimas visam gyvenimui

Elektrolizės pagalba galite pašalinti plaukus bet kurioje kūno vietoje, išskyrus nosies ir ausų plaukus. Tai yra, galite pašalinti žilus, kietus, purius ar šviesius plaukelius. Šiuo metu nėra ilgalaikio plaukų šalinimo metodo, kuris savo efektyvumu ir saugumu būtų pranašesnis už elektrolizę!

Plaukai šalinami visomis prieinamomis priemonėmis nuo Nefertitės ir Kleopatros laikų. Šiandien yra būdų, kaip pašalinti nepageidaujamus plaukus.

Tačiau elektrolizė išlieka vienu veiksmingiausių ir pasiteisinusių ilgalaikių plaukų šalinimo būdų. Šio metodo taikymo kosmetologijoje istorija turi didžiausią klientų pasitikėjimo procentą.

Pagrindinės priežastys

  • Saugumas. Metodas buvo naudojamas daugiau nei 100 metų. Procedūrai naudojamos tik vienkartinės medžiagos ir preparatai. Infekcijos rizika procedūros metu neįtraukiama, nes srovėje neišgyvena nei vienas mikroorganizmas.
  • Efektyvumas. 100% rezultatas buvo patvirtintas šimtais mokslinių straipsnių ir patenkintų klientų atsiliepimų. Elktroepiliacija tinka bet kokio tipo odai ir plaukų tipui: įaugusiems, papilkusiems, pūkuotiems.
    Pelningumas. Su kiekviena sekančia procedūra plaukų lieka 10-30% mažiau. Ir atitinkamai, procedūros kaina sumažėja 10-30%.

Procedūros etapai

Konsultacija

Medicininį išsilavinimą turintis epiliacijos specialistas atlieka konsultaciją, kurios metu užpildo konsultacijos lapą, supažindina su kontraindikacijomis, numatomomis odos reakcijomis elektrolizės procedūros metu ir po jos.

Kartu su Jumis, atsižvelgdami į Jūsų tvarkaraštį ir procedūros trukmę, kuriame nepageidaujamų plaukų šalinimo programą. Paaiškinama, kaip pasiruošti procedūrai ir kaip prižiūrėti odą po elektrolizės procedūros.

Anestezija

Tai atliekama dviem būdais: tepant ir (arba) injekcijomis.

Elektroepiliacijos procedūra

Elektroepiliacijos specialistas plaukelių šalinimo aparate parenka reikiamą programą. Procedūra atliekama su pirštinėmis, naudojant individualius elektrodus, parinktus pagal indikacijas.

Priežiūra po procedūros

Odos sritis, kuriai buvo atlikta elektrolizė, apdorojama odos antiseptiku, užtepama regeneruojančia ir raminančia priemone.

Rekomendacijos priežiūrai namuose. Specialistas fiksuoja individualioje kortelėje pasirinktą programą pagal individualias savybes. Išleidžia atmintinę apie odos priežiūrą namuose po elektrolizės. Paskiria kito vizito datą ir laiką, reikalingą procedūrai.

Elektrolizės sėkmė susideda iš 2 komponentų – specialisto įgūdžių ir aparato

Elektrolizės prietaisas turi daugybę programų ir automatizuotą laiko kontrolę.

Tačiau ne kiekvienas specialistas, net ir turėdamas vėsų aparatą, gali teisingai atlikti procedūrą: nustatyti tinkamą programą, patekti į augimo zoną iki norimo gylio. Ir ne kiekvienas įrenginys susidoros su užduotimi, net jei specialisto ranka yra tiksliai nustatyta.

Specialisto ir aparato greitis, teisingas adatos įdėjimas turės įtakos galutinei kainai (nes galutinė kaina skaičiuojama už minutę) ir procedūros efektyvumui.

Kokie yra elektrolizės metodai?

Termolizė – veiksmas žemos įtampos ir aukšto dažnio kintamosios srovės augimo zonoje.

Elektrolizė – tai galvaninės (nuolatinės) srovės veikimas gemalo zonoje, dėl kurio susidaro šarmai. Aplink adatą susidarę natrio jonai sąveikauja su audinių skysčiu, gaunamas šarmo tirpalas, kuris ardo augimo zoną.

Bland – žodžio „bland“ (maišymas) vertime. Naudojama termolizė ir elektrolizė. Naikinimas vyksta vienu metu termolizės ir elektrolizės pagalba.

Blykstė – išvertus „Flash“ reiškia – „blykstė“. Tai pažangi termolizė, naudojanti aukšto dažnio nuolatinę srovę (iki 2000 kHz).

Šaltinis: asliekna.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *