Natūralus grožis brandžiame amžiuje

pagal | rugsėjo 1, 2021
elektroepiliacija Klaipėdoje

Mes visi norime atrodyti gražiai ir tikriausiai perskaitėme grožio patarimus, pvz., daugiau alyvuogių aliejaus, kad pagerintume odos priežiūrą, pakeistume makiažo produktus, gertume daugiau žaliosios arbatos sveikatai ir daug drungno vandens, kad oda būtų graži?

Šiame straipsnyje mes gilinamės į paprastus dalykus, kuriuos galite padaryti, kad atrodytumėte ir dėl to jaustumėtės puikiai. Taigi, kodėl gi ne grakščiai ir gražiai pasenti ir galbūt atgauti tą natūralų švytėjimą?

Nepageidaujamų plaukų šalinimas

Norint turėti gražią bei švelnią odą, dauguma moterų renkasi elektroepiliaciją Klaipėdoje, Vilniuje ar kitame mieste.

Užsirašyti procedūrai galite čia –> Depiliacijos salonas Kaune Depiliacijos centras

Tai puikus būdas atsikratyti nepageidaujamų plaukelių visam laikui bei nesirūpinti plaukų šalinimu daugiau niekada. Nors ši procedūra yra ne iš pigiausių, bet užtat rezultatas tikrai jums patiks.

Vitaminas D

Nors saulė mus maitina vitaminu D, ji taip pat turi kenksmingų ultravioletinių spindulių, galinčių sukelti odos vėžį. Kai kurie dermatologai teigia, kad 90 procentų tamsių dėmių, raukšlių ir suglebimo atsiranda dėl saulės poveikio.

Taip yra todėl, kad senstant, struktūrinis odos pluoštas, vadinamas kolagenu, pradeda išsigimti. Saulės poveikis pagreitina šią degeneraciją.

Todėl karštą dieną patartina gausiai tepti kremą nuo saulės. Prieš išeidami, užsidėkite saulės akinius ir skrybėlę, kad apsaugotumėte odą.

Vitaminas A

Retinolis yra vitamino A darinys. Dauguma dermatologų rekomenduoja jį dėl senėjimą stabdančio poveikio. Tai padidina kolageno gamybą, kuri apsaugo nuo smulkių raukšlių. Jis taip pat yra atsakingas už naujų kraujagyslių vystymąsi, todėl oda tampa sveika.

Treniruotės

Pratimų nauda yra plati. Tarp jų yra geros savijautos hormonai, kurie gaminasi sportuojant: endorfinai. Tai daro mus laimingesnius ir pagerina mūsų energijos lygį.

Pratimai taip pat yra puikus raumenų auginimo būdas. Kuo vyresni tampame, tuo daugiau raumenų netenkame; tai yra degeneracijos rezultatas. Tačiau mes galime tai išspręsti pasipriešinimo treniruotėmis, kurios padidina masę ir jėgą.

Norint išlikti aktyviam, nebūtina įtraukti sporto salę. Galite eiti pasivaikščioti ar lipti laiptais, o ne liftu, žaisti su savo vaikais ar anūkais ar net lankyti jogos užsiėmimus. Ši veikla palaiko jūsų širdies ritmą ir leidžia atrodyti jaunai bei jaustis sveikai.

Maisto balansas

Dieta daro didelę įtaką mūsų išvaizdai, sveikatai ir nuotaikai. Svarbu atkreipti dėmesį į šią savo gyvenimo dalį. Labai patartina laikytis dietos, kurioje gausu vaisių, daržovių, liesų baltymų, nesmulkintų grūdų ir mažai cukraus.

Tai priešingai nei dieta, kurioje gausu riebaus maisto ir perdirbtų cukrų, todėl jausitės mieguisti ir pagreitinsite senėjimą. Daržovėse ir vaisiuose yra antioksidantų, kurie panaikina senėjimo požymius.

Įskaitant gerus riebalus, tokius kaip omega-3 riebalų rūgštys, esančios tokiuose maisto produktuose kaip graikiniai riešutai, lašiša ir tunas, puikiai apsaugo jūsų odą ir atrodo jaunesni.

Rūkymo pavojus

Rūkymas žymiai pagreitina senėjimo procesą. Taip pat žinoma, kad cigaretėse esančios cheminės medžiagos kenkia odos pluoštui, kolagenui ir mažina odos elastingumą. Todėl patartina vengti rūkyti cigaretes.

Gražūs dantys

Laikui bėgant mūsų dantys nusidažo dėl vyno dėmių, kavos, arbatos ar rūkymo. Apsilankę pas odontologą, dantys netrukus taps baltesni ir atrodys puikiai. Be estetinių priežasčių, gali atsirasti kitų su amžiumi susijusių problemų, tokių kaip natūralus dantenų nuosmukis, dėl kurio dantys atrodo ilgiau.

Dėl šios priežasties du kartus per metus patartina apsilankyti dantų apžiūros įstaigoje. Taip pat patartina reguliariai šukuoti šepečiu ir siūlu. Pieno gėrimas ir kalcio papildų vartojimas taip pat yra geras būdas išlaikyti dantis.

Apibendrinant

Be to, vanduo taip pat padeda sklandžiai virškinti. Kartu su žolelių arbatomis jis padeda iš organizmo pašalinti toksinus, todėl jaučiatės atsinaujinę. Negeriant pakankamai vandens, oda tampa pleiskanojanti ir sausa, o tai lemia ankstyvą senėjimą.

Straipsnis yra parengtas, vadovaujantis depiliacijoscentras.lt informacija.