Prezervatyvo pasirinkimas pagal dydį: kaip išmatuoti penį?

pagal | rugsėjo 27, 2022
prezervatyvo plišymo priežastys

Renkantis durex prezervatyvai reikia įvertinti labai daug smulkmenų. Dydis – vienas svarbiausių. Per mažas sekso metu gali plyšti, per didelis – nusmukti.

Daugelis yra linkęs pirkti pačius pirmus sargius, kuriuos mato po ranka arba užsisakyti internetu tokius, kurie sekso metu ne tik saugo, tačiau suteikia ir daugiau malonių potyrių. Visgi, dydis – labai svarbus.

O kaip rasti tokį, kuris savo dydžiu vyrui tinka labiausiai?

Pirmiausia – penio ilgio matavimas

Nors išmatuoti savo penį ir pagal tai ieškoti tinkamiausio sargio nėra labai sunku, tačiau reikia tikslumo. Galiausiai, „matavimas iš akies“ – dažniausiai labai netikslus. Liniuotė – būtina.

Varpos ilgis turi būti matuojamas, žinoma, tik tokiu atveju, kai jau yra pilna erekcija. Būtinai norime pabrėžti, kad ji turi būti pilna, ne dalinė, ne iki jos. Pilna. Juk tai yra metas, kai sargis yra dedamas ir jis turi labai tolygiai apgaubti penį. Taigi, paimkite liniuotę ir matuokite penio ilgį. Matuoti reikia nuo penio pradžios iki „galvutės“.

Taip, erekcija sekso metu tikrai gali kisti. Kartais penkis yra didesnis, kartais ne toks didelis. Tačiau matuokite tada, kai erekcija bus maksimali. Tai bet kuriuo atveju dažniausiai yra vidurkis.

Matuoti tris kartus

Jeigu norite būti tikras, kad pavyks tiksliai numatyti savo penio ilgį ir pagal tai ieškoti tinkamos prezervatyvo – tokiu atveju geriausia yra matuoti tris kartus:

 1. Matuokite ryte.
 2. Vienas kartas turi būti matuojamas per pietus.
 3. Vienas – vakare arba naktį.

Taigi, kad pavyktų pamatuoti – „nusimato“ labai smagi diena. Gauti duomenys turi būti sumuojami, galiausiai, dalinami iš trijų ir bus gautas vidurkis, kurio ir reikia laikytis.

Su penio ilgiu dažniausiai viskas gana paprasta. Tačiau kaip tinkamai išmatuoti plotį? Tai yra ne ką mažiau svarbu, kad rasti sargiai būtų tinkami.

Prezervatyvo pločio pasirinkimas

Taigi, laikas matuoti penio plotį. Taisyklė ta pati – matuoti reikia tris kartus per parą, tai yra – ryte, per pietus ir vakare. Gaunami duomenys yra sudedami, dalinami ir galiausiai gaunamas vidurkis.

Tiesa, skirtumas tas, kad reikia matuoti net tris penio vietas. Žinoma, tam reikia lankstaus metro. Arba galima matuoti su siūlu ir paskui jį pridėti prie liniuotės, matysite, kokie yra duomenys.

Matuojamos penio vietos yra šios:

 1. Penio galvutė.
 2. Penio vidurys.
 3. Dalis prie kūno.

Lygiai taip pat rodmenys yra sudedami dalijami iš trijų. Kai jie gaunami – tikrinama tris kartus per parą, kaip jau ir minėjome anksčiau.

Gavus rezultatus žinosite – koks yra Jūsų penio storis ir tuo pačiu bus galima ieškoti konkrečių sargių, kurie labiausiai tinka ir kurie garantuos pačią geriausią apsaugą.

Kokie sargiai yra rinkoje?

Žinoma, gauti rodmenys bus preliminarūs. Tikrai nerasite tokių sargių, kurie milimetrų tikslumu Jums tiktų. Reikia žiūrėti nuo iki. Dažniausiai rinkoje siūlomi tokie variantai:

 1. Varpos apimtis yra iki 100 mm., o plotis dažniausiai pagal standartą yra iki 47 mm. pločio.
 2. Penio apimtis 100 – 110 mm., prezervatyvai nuo 49 iki 52 mm. pločio.
 3. Varpos apimtis 110 – 120 mm., prezervatyvai nuo 53 iki 57 mm. pločio.
 4. Penio apimtis 120 – 130 mm., prezervatyvai nuo 57 iki 62 mm. pločio.
 5. Varpos apimtis 130 – 140 mm., sargiai nuo 62 iki 67 mm. pločio.
 6. Varpos apimtis 140 – 160 mm., nuo 69 mm. pločio prezervatyvai.
  Penio dydžiai pasaulyje

Žemiau pateiksime statistiką iš www.ladbible.com puslapio, kuriame matyti vyrų penių dydžiai pagal tautas. Rodmenys – 2022-ųjų metų.

Parengta pagal prezervatyvai.net informaciją.