Mikroautobusų nuoma vestuvėms

pagal | lapkričio 15, 2019

Mikroautobusų nuoma vestuvėms – itin populiari paslauga tarp jaunavedžių. Kodėl? Mat, kaip ir minėjome, ji išsprendžia ne vieną galimą rūpestį. Visų pirma, visi svečiai „laikomi“ vienoje vietoje, t.y., nereikia bijoti, kad kokia nuklydusi mašina nutols nuo kolonos ir „pames“ šventės dalyvius. Vien tai gali sutrikdyti visą šventės eigą, o „paklydėliams“ ir sukelti nemažai streso. Mikroautobusų nuoma vestuvėms iš karto pašalina šį rūpestį. Svečiai gali būti suskirstomi mažomis grupelėmis, paskiriami į vieną autobusiuką ir visi kartu nugabenami į reikiamą vietą.

Kaip triukšminga ir linksma juose bus – tai jau jūsų šventės atmosferos klausimas. Mikroautobusų nuoma vestuvėmssuteikia visas galimybes svečiams leisti laiką kartu, vienas kitą geriau pažinti ir įsijausti į šventės šurmulį, pernelyg nesijaudinant dėl to, kaip nukakti į vieną ar kitą vietą. Svečiai galės atsipalaiduoti ir linksmai leisti laiką, kol bus pasirūpinta jų maršrutu ir kelione, o to, neabejotina, atėję į vestuves, jie ir tikisi. Kas žino, galbūt kelionė mikroautobusiuku kai kuriems iš jūsų svečių taps naujos pažinties pradžia? Juk ne veltui į vestuves renkamasi ne tik švęsti jaunavedžių sąjungos, bet ir pasidairyti po jų artimųjų ir draugų ratą.

Mūsų siūloma mikroautobusų nuoma vestuvėms turi ir vairuotoją. Atlikus rezervaciją jums nereikės rūpintis niekuo kitu, tik kaip patiems tinkamai pasiruošti savo svarbiausiajai dienai. Jai atėjus, sutartu laiku jus pasitiks modernios transporto priemonės, vairuojamos reprezentatyviai atrodančių, mūsų parinktų vairuotojų. Galite būti tikri, kad kiekvienas jų – tai savo srities profesionalas, turintis nemenką patirties stažą. Atlikę dešimtis kelionių mikroautobusiukais ir į kelionės tikslą nugabenę šimtus svečių, jie ne tik puikiai išmano savo darbą, bet ir geba išspręsti įvairias netikėtas, kelyje pasitaikančias situacijas.

Kiek ir kokių mikroautobusiukų jums reikės – tai jau klausimas, kurį galite aptarti su mumis. Mes visuomet esame pasiruošę patarti ir padėti išsirinkti tinkamiausią variantą, atsižvelgiant į jūsų turimą biudžetą, vestuvių maršrutą bei svečių skaičių. Per ne vienerius metus praktikos esame išmokę atpažinti, kas įvairioms klientų grupėms svarbiausia ir esame tikri, jog turime tai, ko reikia kiekvienai jaunavedžių šventei.

Mūsų mikroautobusų nuoma vestuvėms gali pasiūlyti du sprendimus – tai baltos spalvos mikroautobusiukai Mercedes Benz Sprinter. Vienas jų turi trylika sėdimų vietų, kitas – šešiolika. Mercedes Benz Sprinter rinkoje pasižymi kaip išskirtinį patogumą ir ilgesnes komfortiškas keliones galintis suteikti prekės ženklas. Sprinter autobusiukų vidinio interjero dizainas buvo kurtas siekiant kuo labiau supaprastinti ilgesnius pravažiavimus. Aptakus vidinio interjero paviršius ir monochromatinės spalvos sukuria modernų, tačiau jaukumu dvelkiantį įspūdį. Šie autobusiukai sukurti taip, kad kiekvienas jų keleivis, nepriklausomai nuo sėdimo vietos, patirtų vienodą komfortą ir jam būtų užtikrintas vienodas saugumas.

Jeigu ieškote ekonomiško, tačiau reprezentatyviai atrodančio varianto – Mercedes Benz Sprinter mikroautobusų nuoma vestuvėms gali būti jūsų idealus variantas. Šio prekės ženklo kūrėjai nuolat ieško, kaip keleiviams suteikti kuo didesnį komfortą, neišeinant iš protingos kainos ribų. Dėka ne vieno technologinio sprendimo priimto pastaraisiais metais, Mercedes Benz Sprinter keleiviai gali mėgautis itin lengvu, lygiu važiavimu, kuris kelionės eigoje darosi kone nepastebimas. Šie autobusiukai daugelio vairuotojų ir keleivių apibūdinami kaip nepretenzingi, tačiau itin patogūs ir patikimi ilgesnių kelionių metu. Be kita ko, jie pasižymi ir tik Mercedes Benz būdinga praktiška elegancija. www.nuomajums.lt

Įvairiapusiškumas ir pritaikomumas jau seniai yra tapę šių autobusiuku prekiniu ženklu. Pirmoji Mercedes Benz Sprinter karta buvo sukurta dar 1995 metais Europoje. Nuo tada atlikta daugybė pakeitimų ir atnaujinimų, atsižvelgiant į rinkos poreikius bei vairuotojų ir keleivių reikalavimus. Mūsų automobilių nuoma vestuvėms šį prekės ženklą išsirinko neatsitiktinai. Šie mikroautobusai ne kartą buvo įvertinti vartotojų kaip ekonomiškas ir elegantiškas sprendimas ilgesnėms ir trumpesnėms kelionėms, tarp kurių tiek šventės, tiek įmonių ar sporto komandų kelionės. Mes vestuvių kelionėms išsirinkome Mercedes Benz Sprinter, kadangi siekiame padėti jaunavedžiams išspręsti keleivio transporto klausimą, tačiau kartu ir „nenuskausminti“ jūsų biudžeto. Tikime, kad Mercedes Benz Sprinter trylikos ir šešiolikos vietų autobusiukai – tai pats ekonomiškiausias ir patogiausias sprendimas, galintis ne tik prisidėti prieš šventinės nuotaikos kūrimo, bet ir išlikti draugiškas jūsų suplanuotam biudžetui.