Kaip greitai išsiskirti be vargo

pagal | rugpjūčio 7, 2022

Sprendimą nutraukti savo santuoką visuomet reikia priimti labai apgalvotai, jokiu būdu neleidžiant sau skubėti ir elgtis neapdairiai. Jei kartu santuokoje jūs praleidote ne vienerius metus, nereikėtų teigti, jog nebuvo jokių gražių ir malonių akimirkų.

Skyrybų specialistai Teisesangelai

skyrybos

Todėl jei jūs vienas kitam vis dar ką nors jaučiate, visų pirma būtų naudinga imtis priemonių, kurios galėtų padėti sulipdyti jūsų yrančią santuoką. Niekuomet negalite žinoti, kokius rezultatus nulems jūsų pastangos – galbūt jūs vėl atkursite savo gražius pirminius santykius ir gyvensite laimingą gyvenimą.

Suprantama, kad lygiai taip pat egzistuoja ir priešingas rezultatas, kuomet jūsų pastangos nepasiteisins ir jums nepavyks atkurti savo sugriuvusios santuokos.

Ar santuokinis gyvenimas gali pakrypti visiškai kita linkme, galiausiai privedant prie skyrybų slenksčio? Paprastai du vienas kitą mylintys žmonės mėgaujasi kiekviena drauge praleista akimirka ir net nenori pagalvoti, kad jų gyvenimas gali nenusisekti ir būti kupinas nuolatinių pykčių, įtampos bei streso.

Kaip bebūtų gaila pripažinti, tačiau jau ne vienerius metu skyrybų skaičius Lietuvoje labai sparčiai auga. Todėl tikrai nebūtų stebėtina, jei ir jūs jau kurį laiką galvojate, kad santuokos nutraukimas jūsų atveju gali būti vienintele išeitimi norint susigrąžinti laimingą gyvenimą.

Tokiais atvejais vieninteliu pasirinkimu jūs matysite santuokos nutraukimą. Tačiau net jei priimsite sprendimą išsiskirti, turite labai gerai tam pasiruošti. Kiekvienas skyrybų procesas gali būti skirtingas. Ir tam didelės įtakos turi tai, kaip du besiskiriantys žmonės įstengia sutarti ir susitarti.

Tai reiškia, kad jei tarp judviejų skyrybų proceso metu kils labai daug konfliktų ir nei vienas iš jūsų nebandysite atrasti kompromisų, skyrybos gali tapti daug labiau komplikuotos ir kupinos didelio streso. Tačiau jei vis dėlto jums pavyks civilizuotai ir taikiai išspręsti nemenką dalį klausimų, skyrybos gali būti pakankamai sklandžios ir greitos.

Nepaisant to, kaip jums sektųsi sutarti judviem aktualiais klausimais, galvojant apie savo santuokos nutraukimą vertėtų pagalvoti ir apie galimybę kreiptis į skyrybų advokatus, kurių rinkoje šiandien yra daugybė. Kadangi skyrybų skaičius yra didžiulis, jau seniai yra susiformavusi ir didelė tokių paslaugų teikėjų paklausa, kuri lemia ir didelę pasiūlą. Kuo daugiau skyrybų advokatų, tuo lengviau jums turėtų būti pasirinkti šios srities specialistus, kurie galėtų jums pagelbėti.

Suprantama, kad pradžioje jums gali kilti ne vienas klausimas, susijęs su jūsų laukiančiu skyrybų procesu, todėl būtų naudinga į pasirinktus skyrybų advokatus kreiptis dėl pirminės teisinės konsultacijos skyrybų klausimais.

Tokios teisinės konsultacijos metu jūs galėtumėte lengviau išsiaiškinti visus jums svarbius niuansus ir paprasčiau save nuraminti. Kuo labiau būsite susipažinę su skyrybų procesu, tuo mažesnį stresą jūs jausite ir galėsite sklandžiau pajudėti iš dabartinio taško.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *